logo
Diziler
Sıralama Ölçütü
 • Wisdom of the Crowd
  Wisdom of the Crowd
  Ülke :
  Tür :
  "İki fikir bir akıldan iyiyse, bir milyonun neler yapacağını siz düşünün..." Aynı adı içeren İsrail televizyon dizisine dayanan “Wisdom of the Crowd”, "Bir milyon hafıza, pat diye iyidir" düşüncesinden esinlenerek yola meydana çıkan ve teknolojide ihtilal yaratan bir adamın hikayesini anlatıyor. Jeffrey Tanner (Jeremy Piven) kızının katilini bulmak, cezai soruşturmalara ilişkin deliller bulmak ve ölçmek için dünyadaki insanlarla merkezi bir platform (crowdsourcing) oluşturur. Arkasından, suçların çözümünde ihtilal yaratan, hukuki sınırlar dıştan çalışan, akıllı ve ihtiraslı uzmanlardan oluşan "Bay Area" adında…
 • Van Helsing
  Van Helsing
  Ülke :
  Tür :
  “The Rising” (Yükseliş) olarak adlandırılan olayın arkasında, gelecek 5 sene vampirler dünyanın hakimiyetini ele geçirir. Vampir avcısı Abraham Van Helsing'in kızı Vanessa Helsing hayatta kalan insanlara yardımcı olmak ve vampirlere karşı uğraş etmek için her yerde dirilir. İnsanlığın son umudu haline gelen Vanessa, vampirler üzerinde esrarengiz bir güce sahip olduğunu keşfeder.
 • Iron Fist
  Iron Fist
  Ülke :
  Tür :
  Gücünü nerede ve ne zaman kullanması gerektiğini konusunda profesyonel olan Iron Fist (Daniel Rand), dövüş sanatları konusunda uzmandır. Gücünü bir ejderhadan aldığı darbeyle kazanmıştır. Yıllardır uzakta kaldığı şehrine (New York City) geri dönen Danny Rand (Finn Jones) benzersiz yeteneklerini ve dövüş sanatları konusundaki uzmanlığını yolsuzlukla mücadele ve kötülerle savaşmak için kullanır. Netflix ’in Marvel imzalı kardeş dizilerinden dördüncüsü de, Iron Fist karakterini merkeze alacak.
 • Bull HD izle
  Bull HD izle
  Ülke :
  Tür :
  Dizi; Amerikan televizyonlarının meşhur isimlerinden Phil McGraw ’ın kariyerinde başında yaşadıklarını konu alacak. Dr. Phil isimli programıyla bir fenomen haline gelen McGraw, oldukça başarılı bir psikolog iken Oprah Winfrey tarafından keşfedilmiş ve kendi şovunu hazırlamaya başlamıştı.
 • The Flash
  The Flash
  Ülke :
  Tür :
  Geçmişinde büyük bir felaket yaşayan Barry Allen, Central City Polis Birimi ’nde çalışan ve suçluların arkalarında bıraktıkları ipuçlarını toplayan bir adli laboratuvar asistanıdır. Talihsiz bir şimşek kazası yaşamasının ardındaki süper sürat gücüne sahip olan Barry, Flash kimliğine bürünür ve fena adamları adalete teslim etmeyi kendine devir edinir!